| test standardı | EN 60068-2-6 Standardı |
|---|---|
| Uygulama | Ar-Ge Laboratuvarı |
| Sertifika | ISO 9001:2008 |
| Ambalaj malzemesi | Poli ahşap kasa |
| Titreşim | 3 Eksen |
| sinüs kuvveti | 30000N |
|---|---|
| Sıklık | 3 ila 2500 hz |
| Hız | 1,8 m/s |
| Yer değiştirme | 51mm veya özelleştirilmiş |
| titreşim yönü | dikey veya x,y,z |
| sinüs kuvveti | 30000N |
|---|---|
| Sıklık | 3~2500HZ |
| Hız | 1,8 m/s |
| titreşim yönü | XYZ Ekseni |
| Güç | 380v 3 faz |
| sinüs kuvveti | 20000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~2000HZ |
| yükleme | 300kg |
| titreşim kuvveti | 30KN |
|---|---|
| Sıklık | 3~2800Hz |
| Hız | 1,8 m/s |
| titreşim yönü | XYZ Ekseni |
| hızlanma | 100 g |
| titreşim kuvveti | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| titreşim kuvveti | 6KN |
|---|---|
| Sıklık | 5-3500hz |
| Yer değiştirme | 51mm |
| titreşim yönü | Dikey ve yatay |
| test standardı | ISO 16750-03, IEC 60068-2 |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| güç | 380V 3 Faz 5 tel |
| Frekans Aralığı (Hz) | ~ 3500 3 |
| anma hızı (m / s) | 1.2 ~ 1.8 |
| Sıcaklık aralığı | -70C ila 150C |
| titreşim kuvveti | 10KN |
|---|---|
| Yer değiştirme | 51mm |
| Hız | 1,8 m/s |
| Azami yük | 270kg |
| Uygulama | Karton kutu |
| Sinüs Gücü | 6000N |
|---|---|
| hız | 1.6 m / sn |
| Yer değiştirme | 25mm |
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| Titreşim Yönü | dikey veya x, y, z |