| Başvuru | malzeme, otomobil parçaları, paketleme, ev tutma ürünleri |
|---|---|
| Gerilim | 380V |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek, Yurtdışında hizmet verebilecek mühendisler, Saha bakım ve on |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulanabilir Endüstriler | Askeri sanayi, sivil, elektronik aletler, otomotiv, yedek parça, elektronik, havacılık |
| titreşim kuvveti | özel |
|---|---|
| titreşim yönü | 3 Eksen |
| titreşim modu | Sinüs Rastgele |
| Yer değiştirme | 25~100mm |
| hareketli bobin çapı | 150~870mm |
| Titreşim Kuvveti | 3000N |
|---|---|
| titreşim yönü | 3 Eksen |
| titreşim modu | Sinüs Rastgele |
| Yer değiştirme | 25 mm |
| Hareketli Bobin Çapı | 230mm |
| rastgele kuvvet | 20KN |
|---|---|
| titreşim yönü | Dikey + Yatay Titreşim |
| Max. Maks. load yük | 300kg |
| Sıklık | 5~3000hz |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| titreşim kuvveti | 30KN |
|---|---|
| Uygulama | pil, otomobil parçaları |
| test standardı | MIL-STD Standardı |
| hızlanma | 100 g |
| test | sinüs, rastgele, şok |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Hız | 1.6m/s |
| Titreşim yönü | dikey titreşim veya x, y, z |
| Güç | 380V 3 faz |
| sinüs kuvveti | 30000N |
|---|---|
| Sıklık | 3~2800HZ |
| Hız | 1,8 m/s |
| titreşim yönü | dikey titreşim |
| Güç | 380v 3 faz |
| titreşim kuvveti | 30kn |
|---|---|
| Sıklık | 3~2800Hz |
| Hız | 1.8 m/s |
| Titreşim yönü | dikey+yatay titreşim |
| Hızlanma | 100g |
| Güç | 380V, 3 Faz |
|---|---|
| Frekans aralığı | 5~3500hz |
| test standardı | MIL-STD-202 Yöntem 213 |
| Titreşim | Dikey ve yatay |
| Tablo Boyutu | 600x600mm |