| sinüs kuvveti | 20000n |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Titreşim yönü | Dikey ve yatay |
| Hızlanma | 100g |
| Sıklık | 3 ~ 3000Hz |
| titreşim kuvveti | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| titreşim kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Titreşim yönü | 3 Eksen |
| Hızlanma | 100g |
| Frekans aralığı | 3 ~ 3500Hz |
| hareketli bobin ağırlığı | 6.5kg |
| titreşim kuvveti | 20000N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey titreşim |
| titreşim modu | Sinüs Rastgele |
| Yer değiştirme | 51 mm |
| hareketli bobin çapı | 320mm |
| İç Boyut | özel |
|---|---|
| Uygulama | Laboratuvar |
| Görev | Yaşlanma İklim Testi |
| Sıcaklık aralığı | -70~150C |
| Nem aralığı | %20~%98 B.N. |
| titreşim kuvveti | 30kn |
|---|---|
| Başvuru | pil, otomobil parçaları |
| Test standardı | MIL-STD Standardı |
| Hızlanma | 100g |
| test | sinüs, rastgele, şok |
| Güç | 380V, 3 Faz |
|---|---|
| Frekans aralığı | 5~3500hz |
| test standardı | MIL-STD-202 Yöntem 213 |
| Titreşim | Dikey ve yatay |
| Tablo Boyutu | 600x600mm |
| sinüs kuvveti | 10000 N |
|---|---|
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Hız | 1,8 m/s |
| titreşim yönü | Dikey yatay Titreşim |
| Güç | 380v 3 faz |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| hızlanma | 100 g |
| titreşim yönü | 3 Eksen |
| Operasyon Yöntemi | Amplifikatör |
| Sıklık | 5~3500hz |
| sinüs kuvveti | 3000N ila 200000N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey titreşim veya x,y,z |
| Hız | 1,8 m/s |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| hızlanma | 100 gram |