| Test Bölgesi | 1000L |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -40~+150 derece |
| Nem aralığı | %20~98 |
| kaykaycı | Titreşim çalkalayıcı |
| titreşim modu | sinüs, rastgele, şok |
| sinüs kuvveti | 3000N ila 200000N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey titreşim veya x,y,z |
| Hız | 1,8 m/s |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| hızlanma | 100 gram |
| Test Bölgesi | 1000L |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -40~+150 derece |
| Nem aralığı | %20~98 |
| kaykaycı | Titreşim çalkalayıcı |
| titreşim modu | sinüs, rastgele, şok |
| Test Bölgesi | 1000L |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -70~+150 derece |
| Nem aralığı | %20~98 |
| kaykaycı | Titreşim çalkalayıcı |
| titreşim modu | sinüs, rastgele, şok |
| İç Boyut | G400*Y350*D350mm |
|---|---|
| Hacim | 49 litre |
| Sıcaklık aralığı | -65~150C |
| Sıcaklık Geri Kazanım Süresi | 5 dakika içinde |
| Dönüşüm süresi | 5S içinde |
| İç boyut | G800*Y1200*D700mm |
|---|---|
| sıcaklık aralığı | (RT+15C) ~300C |
| Kontrol doğruluğu | +/-0.5C |
| Kontrol yöntemi | Mikro PID+SSR+Zamanlayıcı |
| Depolama Rafı | iki katman |
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| Özelleştirilmiş destek | Oem |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| Heat | 3C/min |
|---|---|
| internal dimension | W1000*H1000*D1000mm |
| VOLUME | 1000L |
| temperature range | -60~150C |
| humidity range | 20~98%R.H. |
| İç boyut | G900xY500xD600mm |
|---|---|
| Dış boyut | G1400xY950xD1200mm |
| Hacim | 270 Litre |
| Tuzlu Su Testi | NSS ACSS |
| püskürtme hacmi | 1.0 ~ 2.0ml /80cm2 /s |