| Kontrol sistemi | Dijital Kontrol |
|---|---|
| Soğutma sistemi | Hava soğutma |
| Boyut | 500 mm x 500 mm x 500 mm |
| Frekans aralığı | 10 Hz - 2000 Hz |
| Malzeme | Alüminyum alaşım |
| Görev | sinüs, rastgele, şok |
|---|---|
| Maksimum Armatür İvmesi | 100 gram |
| azami yük | 300kg |
| titreşim yönü | dikey+yatay titreşim |
| test standardı | MIL-STD-810 , RTCA DO-160 |
| Özelleştirilmiş destek | Oem |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| test standardı | EN 60068-2-6 Standardı |
|---|---|
| Uygulama | Ar-Ge Laboratuvarı |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | AC380V |
| Sertifika | ISO 9001:2008 |
| Görev | Sinüzoidal Titreşim Testi |
|---|---|
| Uygulama | Otomobil Parçaları |
| Sertifika | ISO 9001:2008 |
| test standardı | ISO 16750-3 |
| Titreşim | 3 Eksen |
| titreşim yönü | Dikey |
|---|---|
| hızlanma | 100 g |
| hareketli bobin ağırlığı | 3,5 kg |
| Sıklık | 5 Hz~ 3500 Hz |
| Kullanımı | yüksek frekanslı titreşim testi |
| Kontrol Sistemi | Dijital Kontrol |
|---|---|
| Soğutma sistemi | Hava soğutma |
| Boyut | 500 mm x 500 mm x 500 mm |
| Frekans aralığı | 10 Hz - 2000 Hz |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| test standardı | MIL-STD-202 Yöntem 213 |
|---|---|
| Yer değiştirme | 100 mm |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001:2008 |
| sinüs kuvveti | 20000n |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Yer değiştirme | 51 mm |
| Sıklık | 3 ~ 2000Hz |
| Yükleme | 300kg |
| Maksimum Armatür Boyutu | 450mm |
|---|---|
| test standardı | MIL-STD-810 , RTCA DO-160 |
| Maksimum Tablo Boyutu | 1500*1500mm |
| Görev | sinüs, rastgele, şok |
| Model | ES serisi |