| sinüs kuvveti | 20000n |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Yerinden etme | 51mm |
| Sıklık | 3 ~ 2000Hz |
| yükleme | 300kg |
| titreşim kuvveti | 6KN |
|---|---|
| Sıklık | 5-3500hz |
| Yer değiştirme | 51mm |
| titreşim yönü | Dikey ve yatay |
| test standardı | ISO 16750-03, IEC 60068-2 |
| Özelleştirilmiş destek | Oem |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| titreşim kuvveti | 6KN |
|---|---|
| Sıklık | 5-3500hz |
| yer değiştirme | 51mm |
| titreşim yönü | Dikey ve yatay |
| test standardı | MİL STD 810F |
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
|---|---|
| Başvuru | Ar-Ge Laboratuvarı |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Titreşim yönü | Dikey ve yatay |
| sinüs kuvveti | 20000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~2000HZ |
| yükleme | 300kg |
| titreşim yöntemi | Sinüs ve Rastgele Titreşim |
|---|---|
| Nominal Sinüs Kuvveti | 20000n |
| Anma rastgele kuvvet | 20000n |
| Frekans aralığı | 3 ~ 3500Hz |
| Maks. Hızlanma | 100g |
| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | dikey |
| hızlanma | 100 gram |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | dikey |
| hızlanma | 100 gram |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Uygulama | LED, OTO PARÇALARI, AKÜ |
|---|---|
| test standardı | MIL-STD-810 , RTCA DO-160 |
| Görev | sinüs, rastgele, şok |
| titreşim yönü | dikey+yatay titreşim |
| Kuvvet Çıkışı | 3000~100000N |