| sinüs kuvveti | 20000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~2000HZ |
| Yükleniyor | 300kg |
| sinüs kuvveti | 20000n |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Yerinden etme | 51mm |
| Sıklık | 3 ~ 2000Hz |
| yükleme | 300kg |
| sinüs kuvveti | 20000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~2000HZ |
| yükleme | 300kg |
| Frekans Aralığı(HZ) | 3-3500 |
|---|---|
| Nominal ivme (m/s2) 0~1000 | 0~1000 |
| Anma sinüs kuvveti | 1000~350000 |
| Maksimum yükleme | 70~4500kg |
| Hareketli bobin | 2,5~300kg |
| titreşim kuvveti | 6KN |
|---|---|
| titreşim yönü | XYZ Üç Eksen |
| Sıklık | 5~3500Hz |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Hız | 1,8 m/s |