| Görev | sinüs, rastgele, şok |
|---|---|
| Maksimum Armatür Boyutu | 450mm |
| hızlanma | 100 gram |
| azami yük | 300kg |
| Uygulama | LED, OTO PARÇALARI, AKÜ |
| sinüs kuvveti | 20000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~2000HZ |
| yükleme | 300kg |
| test standardı | EN 60068-2-6 Standardı |
|---|---|
| Uygulama | Ar-Ge Laboratuvarı |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | AC380V |
| Sertifika | ISO 9001:2008 |
| titreşim kuvveti | 6KN |
|---|---|
| Sıklık | 5-3500hz |
| Yer değiştirme | 51mm |
| titreşim yönü | Dikey ve yatay |
| test standardı | IEC 60068-2 |
| Özelleştirilmiş destek | Oem |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| Maksimum Armatür İvmesi | 100 gram |
|---|---|
| Model | ES serisi |
| Frekans aralığı | 3 Hz - 2.000 Hz |
| Yer değiştirme | 51mm |
| azami yük | 300kg |
| titreşim yöntemi | Sinüs ve Rastgele Titreşim |
|---|---|
| Nominal Sinüs Kuvveti | 20000n |
| Anma rastgele kuvvet | 20000n |
| Frekans aralığı | 3 ~ 3500Hz |
| Maks. Hızlanma | 100g |
| Uygulama | materila, otomobil parçaları, paketleme, ev tipi ürünler |
|---|---|
| Voltaj | 380v |
| Satış sonrası hizmet | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek, Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Sah |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulanabilir endüstriler | Askeri sanayi, sivil, elektronik aletler, otomotiv, yedek parça, elektronik, havacılık |
| test standardı | EN 60068-2-6 Standardı |
|---|---|
| Uygulama | Lityum pil |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| sertifika | ISO 9001:2015 |
| Görev | Sinüzoidal Titreşim Testi |
| sinüs kuvveti | 20000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~2000HZ |
| Yükleniyor | 300kg |