| sinüs kuvveti | 20000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~2000HZ |
| yükleme | 300kg |
| sinüs kuvveti | 20000n |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Yerinden etme | 51mm |
| Sıklık | 3 ~ 2000Hz |
| yükleme | 300kg |
| Güç | Elektronik |
|---|---|
| titreşim kuvveti | 6000N |
| Ambalaj malzemesi | Poli ahşap kasa |
| Titreşim | 3 Eksen |
| platformu | 600*600 mm |
| sinüs kuvveti | 20000n |
|---|---|
| Frekans aralığı | 3hz - 2500hz |
| Hız | 1.8m/s |
| Doğrudan | x,y,z |
| Hızlanma | 100g |
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| Nominal Sinüs Kuvveti | 20000n |
|---|---|
| Anma rastgele kuvvet | 20000n |
| Frekans aralığı | 3 ~ 3500Hz |
| Maks. Hızlanma | 100g |
| Nominal Hız | 2.0m/s |
| Titreşim yönü | dikey titreşim |
|---|---|
| titreşim kuvveti | 20kn |
| Kontrol yöntemi | Bilgisayar kontrolü |
| Hızlanma | 100g |
| Frekans aralığı | 3 ~ 3500Hz |
| titreşim kuvveti | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| sinüs kuvveti | 60000N |
|---|---|
| hız | 1.8m/s |
| yer değiştirme | 51 mm |
| Sıklık | 3~2000HZ |
| Yükleniyor | 300kg |
| sinüs kuvveti | 20000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~2000HZ |
| Yükleniyor | 300kg |