| Başvuru | malzeme, otomobil parçaları, paketleme, ev tutma ürünleri |
|---|---|
| Gerilim | 380V |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek, Yurtdışında hizmet verebilecek mühendisler, Saha bakım ve on |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulanabilir Endüstriler | Askeri sanayi, sivil, elektronik aletler, otomotiv, yedek parça, elektronik, havacılık |
| sinüs kuvveti | 20000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~2000HZ |
| Yükleniyor | 300kg |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~2000HZ |
| yükleme | 300kg |
| sinüs kuvveti | 20000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~2000HZ |
| yükleme | 300kg |
| titreşim kuvveti | 3KN |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey titreşim |
| Uygulama | monitör |
| test standardı | MİL STD 810F |
| Yer değiştirme | 25 mm |
| Uygulama | materila, otomobil parçaları, paketleme, ev tipi ürünler |
|---|---|
| Voltaj | 380v |
| Satış Sonrası Hizmet Verilir | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek, Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Sah |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulanabilir Endüstriler | Askeri sanayi, sivil, elektronik aletler, otomotiv, yedek parça, elektronik, havacılık |
| Başvuru | malzeme, otomobil parçaları, paketleme, ev tutma ürünleri |
|---|---|
| Gerilim | 380V |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek, Yurtdışında hizmet verebilecek mühendisler, Saha bakım ve on |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulanabilir Endüstriler | Askeri sanayi, sivil, elektronik aletler, otomotiv, yedek parça, elektronik, havacılık |
| sinüs kuvveti | 20000n |
|---|---|
| Frekans aralığı | 3hz - 2500hz |
| Hız | 1.8m/s |
| Doğrudan | x,y,z |
| Hızlanma | 100g |
| sinüs kuvveti | 20000n |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Yerinden etme | 51mm |
| Sıklık | 3 ~ 2000Hz |
| Yükleme | 300kg |
| sine force | 20000N |
|---|---|
| speed | 1.8m/s |
| displacement | 51mm |
| frequency | 3~2000HZ |
| loading | 300kg |