| sinüs kuvveti | 20000n |
|---|---|
| Frekans aralığı | 3hz - 2500hz |
| Hız | 1.8m/s |
| Doğrudan | x,y,z |
| Hızlanma | 100g |
| Standart | MİL, IEC, ASTM |
|---|---|
| Uygulama | Akıllı telefonlar , Cep telefonu , Bileşenler |
| Kullanımı | titreşim testi |
| Sıklık | 3500hz |
| Hız | 1,8 m/s |
| Özelleştirilmiş destek | Oem |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| sinüs kuvveti | 60000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| yükleme | 250kg |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Yerinden etme | 25 mm |
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| yükleme | 180kg |
| sinüs kuvveti | 10000n |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Yerinden etme | 51mm |
| Sıklık | 3 ~ 3000Hz |
| yükleme | 270 kilo |
| SİNÜS Kuvveti | 10000N |
|---|---|
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Hız | 1.8m/s |
| titreşim yönü | dikey titreşim |
| Güç | 380v 3 fazlı |
| sinüs kuvveti | 10000n |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Titreşim yönü | dikey veya x, y, z titreşimi |
| Hızlanma | 100g |
| Sıklık | 3 ~ 3000Hz |
| sinüs kuvveti | 50000n |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Titreşim yönü | dikey veya x, y, z titreşimi |
| Hızlanma | 100g |
| Sıklık | 3 ~ 2700Hz |
| sinüs kuvveti | 3000N ila 200000N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey titreşim veya x,y,z |
| Hız | 1,8 m/s |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| hızlanma | 100 gram |