| sinüs kuvveti | 20000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~2000HZ |
| yükleme | 300kg |
| titreşim kuvveti | 10KN |
|---|---|
| Yer değiştirme | 51mm |
| Hız | 1,8 m/s |
| Azami yük | 270kg |
| Uygulama | Paketleme |
| sinüs kuvveti | 30000N |
|---|---|
| Sıklık | 3 ila 2500 hz |
| Hız | 1,8 m/s |
| Yer değiştirme | 51mm veya özelleştirilmiş |
| titreşim yönü | dikey veya x,y,z |
| sinüs kuvveti | 30000N |
|---|---|
| Sıklık | 3 ila 2500 hz |
| Hız | 1,8 m/s |
| Yer değiştirme | 51mm veya özelleştirilmiş |
| titreşim yönü | dikey veya x,y,z |
| Uygulama | laboratuvar ve endüstriyel |
|---|---|
| titreşim kuvveti | 20000N |
| Hız | 1,8 m/s |
| hızlanma | 100 g |
| titreşim yönü | dikey+yatay titreşim |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| yer değiştirme | 25mm |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| yükleme | 180kg |
| sinüs kuvveti | 20000n |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Yerinden etme | 51mm |
| Sıklık | 3 ~ 2000Hz |
| yükleme | 300kg |
| Özelleştirilmiş destek | Oem |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| sinüs kuvveti | 40000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| yer değiştirme | 65mm |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| yükleme | 500kg |
| Özelleştirilmiş destek | Oem |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |