| sine force | 60000N |
|---|---|
| speed | 1.8m/s |
| displacement | 51mm |
| frequency | 3~3500HZ |
| loading | 250kg |
| sinüs kuvveti | 10000 N |
|---|---|
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Hız | 1,8 m/s |
| titreşim yönü | Dikey yatay Titreşim |
| Güç | 380v 3 faz |
| Özelleştirilmiş Destek | Oem |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| titreşim kuvveti | özel |
|---|---|
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001:2008 |
| Ambalaj malzemesi | Poli ahşap kasa |
| Titreşim | Yatay ve dikey |
| sinüs kuvveti | 3000N ila 200000N |
|---|---|
| Titreşim yönü | dikey titreşim veya x, y, z |
| Hız | 1.8m/s |
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| Hızlanma | 100g |
| sinüs kuvveti | 3000N ila 200000N |
|---|---|
| Titreşim yönü | dikey titreşim veya x, y, z |
| Hız | 1.8m/s |
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| Hızlanma | 100g |
| sinüs kuvveti | 60000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~2000HZ |
| yükleme | 300kg |
| sinüs kuvveti | 60000N |
|---|---|
| hız | 1.8m/s |
| yer değiştirme | 51 mm |
| Sıklık | 3~2000HZ |
| Yükleniyor | 300kg |
| titreşim kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Titreşim yönü | 3 Eksen |
| Hızlanma | 100g |
| Frekans aralığı | 3 ~ 3500Hz |
| hareketli bobin ağırlığı | 6.5kg |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| Yer değiştirme | 25 mm |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| yükleme | 180kg |