| Özel Destek | OEM |
|---|---|
| Marka | ASLI |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001:2008 |
| Özelleştirilmiş destek | Oem |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| Özelleştirilmiş destek | Oem |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| Özelleştirilmiş destek | Oem |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| Özelleştirilmiş destek | Oem |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| sinüs kuvveti | 30000N |
|---|---|
| Sıklık | 3 ila 2500 hz |
| Hız | 1,8 m/s |
| Yer değiştirme | 80mm veya özelleştirilmiş |
| titreşim yönü | dikey veya x,y,z |
| titreşim kuvveti | 6KN |
|---|---|
| titreşim yönü | XYZ Üç Eksen |
| Sıklık | 5~3500Hz |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Hız | 1,8 m/s |
| sinüs kuvveti | 30000N |
|---|---|
| Sıklık | 3 ila 2500 hz |
| Hız | 1,8 m/s |
| Yer değiştirme | 80mm veya özelleştirilmiş |
| titreşim yönü | dikey veya x,y,z |
| sinüs kuvveti | 10000 N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~3000HZ |
| yükleme | 270 kilo |
| sinüs kuvveti | 40KN |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~2000HZ |
| yükleme | 500kg |