| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | dikey |
| hızlanma | 100 gram |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| şok kuvveti | 12000N |
|---|---|
| titreşim yönü | Dikey ve yatay |
| Standart | UN 38.3 IEC 62133 |
| Uygulama | Akü |
| Yer değiştirme | 25 mm |
| titreşim yönü | Dikey |
|---|---|
| hızlanma | 100 g |
| hareketli bobin ağırlığı | 3,5 kg |
| Sıklık | 5 Hz~ 3500 Hz |
| Kullanımı | yüksek frekanslı titreşim testi |
| Kontrol Sistemi | Dijital Kontrol |
|---|---|
| Soğutma sistemi | Hava soğutma |
| Boyut | 500 mm x 500 mm x 500 mm |
| Frekans aralığı | 10 Hz - 2000 Hz |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
|---|---|
| Marka | Aslı |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| güç | Elektronik |
| sertifika | ISO 9001: 2008 |
| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | dikey yatay |
| Uygulama | Laboratuvar |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| sinüs kuvveti | 20000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~2000HZ |
| Yükleniyor | 300kg |
| sinüs kuvveti | 10000n |
|---|---|
| Frekans aralığı | 5 Hz - 3000 Hz |
| Darbe yer değiştirmesi | 51mm |
| hareketli bobin ağırlığı | 14kg |
| Titreşim dalgası | sinüs, rastgele, şok |
| Özelleştirilmiş destek | Oem |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| titreşim kuvveti | 6000N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey + yatay |
| Uygulama | elektrikli ev aletleri |
| Diğer adı | Titreşim çalkalayıcı |
| test | sinüs, rastgele, şok |