| şok kuvveti | 1200N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey yatay titreşim testi |
| Standart | ISTA Standardı |
| Uygulama | Paketleme |
| Yer değiştirme | 25 mm |
| titreşim kuvveti | 30000N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey yatay |
| Uygulama | Otomobil Parçaları |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Tablo Boyutu | 1000*1000mm |
| sinüs kuvveti | 10000 N |
|---|---|
| titreşim yönü | üç eksenli |
| hızlanma | 100 g |
| test standardı | MİL STD 810G |
| Yer değiştirme | Sinüs ve Rastgele Büyük Yer Değiştirme |
| sinüs kuvveti | 3000N ila 200000N |
|---|---|
| Titreşim yönü | dikey titreşim veya x, y, z |
| Hız | 1.8m/s |
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| Hızlanma | 100g |
| Maksimum Hız | 2,5 M/s |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Boyutlar | 1000 Mm X 1000 Mm X 1000 Mm |
| Gürültü seviyesi | 70 dB'den az |
| Maksimum yer değiştirme | 2,5 mm |
| titreşim yöntemi | Sinüs ve Rastgele Titreşim |
|---|---|
| titreşim yönü | Dikey ve yatay |
| Sıklık | 3~3000HZ |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Uygulama | Akü |
| şok kuvveti | 1200N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey yatay titreşim testi |
| Standart | ISTA Standardı |
| Uygulama | Paketleme |
| Yer değiştirme | 25 mm |
| Titreşim yönü | dikey titreşim |
|---|---|
| titreşim kuvveti | 20kn |
| Kontrol yöntemi | Bilgisayar kontrolü |
| Hızlanma | 100g |
| Frekans aralığı | 3 ~ 3500Hz |
| Titreşim yönü | dikey titreşim |
|---|---|
| titreşim kuvveti | 20kn |
| Kontrol yöntemi | Bilgisayar kontrolü |
| Hızlanma | 100g |
| Frekans aralığı | 3 ~ 3500Hz |
| hareketli bobin ağırlığı | 14kg |
|---|---|
| Sallama Kuvveti | 1000kgf(10000N) |
| maksimum yük | 270kg |
| Maksimum hızlanma | 100 gram |
| Uygulama | Savunma, Havacılık, Otomobil Parçaları, PCB Kartı, Elektronik |