| Görev | Sinüzoidal Titreşim Testi |
|---|---|
| Uygulama | Otomobil Parçaları |
| Sertifika | ISO 9001:2008 |
| test standardı | ISO 16750-3 |
| Titreşim | 3 Eksen |
| sinüs kuvveti | 30000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| titreşim yönü | dikey yatay |
| Uygulama | Pil paketi |
| Sıklık | 3~2500HZ |
| titreşim kuvveti | 10KN |
|---|---|
| Kontrolör | VENZO |
| Sıklık | 5-3000hz |
| hızlanma | 1000m/s2 |
| titreşim yönü | Dikey yatay |
| Kontrol sistemi | Dijital Kontrol |
|---|---|
| Soğutma sistemi | Hava soğutma |
| Boyut | 500 mm x 500 mm x 500 mm |
| Frekans aralığı | 10 Hz - 2000 Hz |
| Malzeme | Alüminyum alaşım |
| Özelleştirilmiş Destek | Oem |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| sinüs kuvveti | 10KN |
|---|---|
| Frekans aralığı | 5 Hz - 3000 Hz |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Titreşim Dalgası | sinüs, rastgele, şok |
| titreşim yönü | Dikey Titreşim+Yatay titreşim |
| sinüs kuvveti | 60000n |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Titreşim yönü | dikey veya x, y, z titreşimi |
| Hızlanma | 100g |
| Sıklık | 3 ~ 2700Hz |
| Titreşim Dalgası | sinüs, rastgele, şok |
|---|---|
| titreşim yönü | X,Y,Z Ekseni |
| Soğutma yöntemi | Hava soğutması |
| Uygulama | Otomotiv endüstrisi |
| Giriş | 1 kanal |
| sinüs kuvveti | 40000n |
|---|---|
| Hız | 2.0 m/s |
| Yerinden etme | 51mm |
| Sıklık | 3 ~ 2000Hz |
| Yükleme | 500kg |
| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | dikey |
| hızlanma | 100 gram |
| Sıklık | 3~3500HZ |