| sinüs kuvveti | 30000n |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Yerinden etme | 100 mm |
| Hızlanma | 100g |
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| sinüs kuvveti | 10000n |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Titreşim yönü | dikey veya x, y, z titreşimi |
| Hızlanma | 100g |
| Sıklık | 3 ~ 3000Hz |
| Kesinlik | 0,05 |
|---|---|
| Güç | 7KW, AC380V 220V |
| Koruma Sınıfı | IP66 |
| Gerilim | 380V |
| Düşük sıcaklık | -40°C |
| sinüs kuvveti | 50000n |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Titreşim yönü | dikey veya x, y, z titreşimi |
| Hızlanma | 100g |
| Sıklık | 3 ~ 2700Hz |
| Titreşim | 3 Eksen |
|---|---|
| titreşim kuvveti | özel |
| Tablo Boyutu | özel |
| Azami yük | 450kg |
| Uygulama | Akü |
| Ürün adı | Titreşim Çalkalayıcı Tablosu |
|---|---|
| model | ES-10 |
| Sıklık | 3 hz - 2000 hz |
| Masa boyutu | Özelleştirilmiş |
| Accelerationfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage | 100 gram |
| sinüs kuvveti | 3000N ila 200000N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey titreşim veya x,y,z |
| Hız | 1,8 m/s |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| hızlanma | 100 gram |
| Sıklık | 5Hz~3500Hz |
|---|---|
| Kullanım | simülasyon titreşim testi |
| Titreşim yönü | xyz |
| Maks. Hız | 1.6m/s |
| hareketli bobin | 6.5kg |
| titreşim kuvveti | 10000 N |
|---|---|
| Uygulama | Paket |
| titreşim yönü | dikey titreşim |
| test standardı | ISTA |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| sinüs kuvveti | 40kn |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Yer değiştirme | 51 mm |
| Sıklık | 3 ~ 2000Hz |
| Yükleme | 500kg |