| sinüs kuvveti | 20000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | Dikey |
| hızlanma | 100 g |
| Sıklık | 3~3000HZ |
| test standardı | EN 60068-2-6 Standardı |
|---|---|
| Uygulama | Ar-Ge Laboratuvarı |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | AC380V |
| Sertifika | ISO 9001:2008 |
| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | Dikey |
| hızlanma | 100 g |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | dikey |
| hızlanma | 100 gram |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
|---|---|
| Marka | ASLI |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001:2008 |
| vibration force | 10KN |
|---|---|
| Controller | VENZO |
| frequency | 5-3000hz |
| application | Li-ion Battery |
| vibration direction | Vertical & Horizontal |
| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | dikey |
| hızlanma | 100 gram |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | Dikey+Yatay |
| hızlanma | 100 g |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| sinüs kuvveti | 3000N ila 200000N |
|---|---|
| titreşim yönü | Dikey yatay |
| Hız | 1,8 m/s |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| hızlanma | 100 g |
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
|---|---|
| Marka | ASLI |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001:2008 |