| Özelleştirilmiş destek | Oem |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| sine force | 20000N |
|---|---|
| speed | 1.8m/s |
| displacement | 51mm |
| frequency | 3~2000HZ |
| loading | 300kg |
| sinüs kuvveti | 6KN |
|---|---|
| Standart | JIS D1601 Standardı |
| Türü | Elektromanyetik |
| Sıklık | 5~3500hz |
| Uygulama | LED, otomobil parçaları, paketleme |
| sinüs kuvveti | 3000N ila 200000N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey titreşim veya x,y,z |
| Hız | 1,8 m/s |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| hızlanma | 100 gram |
| sinüs kuvveti | 40KN |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| Yer değiştirme | 85mm |
| Sıklık | 3~2000HZ |
| yükleme | 500kg |
| titreşim kuvveti | 10KN |
|---|---|
| Denetleyici | VENZO |
| Sıklık | 5-3000hz |
| Hızlanma | 1000m/s2 |
| Titreşim yönü | Dikey ve yatay |
| Frekans aralığı | 5Hz ila 3500Hz |
|---|---|
| Maks. Hızlanma | 1000m/s2 |
| Maks. HIZ | 1.6m/s |
| Darbe yer değiştirmesi | 25 mm |
| hareketli bobin ağırlığı | 6.5kg |
| sinüs kuvveti | 20000n |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Yerinden etme | 51mm |
| Sıklık | 3 ~ 2000Hz |
| yükleme | 300kg |
| sinüs kuvveti | 20000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~2000HZ |
| Yükleniyor | 300kg |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| güç | 380V 3 Faz 5 tel |
| Frekans Aralığı (Hz) | ~ 3500 3 |
| anma hızı (m / s) | 1.2 ~ 1.8 |
| Sıcaklık aralığı | -70C ila 150C |