| Özelleştirilmiş destek | OEM |
|---|---|
| Marka | ASLI |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001:2008 |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| speed | 1.6m/s |
| vibration direction | vertical horizontal |
| application | Laboratory |
| frequency | 3~3500hz |
| sinüs kuvveti | 30000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| titreşim yönü | dikey yatay |
| Uygulama | elektrikli ev aletleri |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | dikey |
| hızlanma | 100 gram |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| test standardı | EN 60068-2-6 Standardı |
|---|---|
| Uygulama | Ar-Ge Laboratuvarı |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | AC380V |
| Sertifika | ISO 9001:2008 |
| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | dikey |
| hızlanma | 100 gram |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Frekans aralığı | 5Hz ila 3500Hz |
|---|---|
| Maksimum Hızlanma | 1000m/s2 |
| Maksimum hız | 1.6m/s |
| Darbe yer değiştirmesi | 25 mm |
| hareketli bobin ağırlığı | 6.5kg |
| sine force | 3000N~150000N |
|---|---|
| dimension | 730*550*650mm L*W*H or customized |
| table size | 300*300mm |
| application | Auto Parts |
| power | AC380V,3 phase 5 lines |
| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | Dikey+Yatay |
| hızlanma | 100 g |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | Dikey |
| hızlanma | 100 g |
| Sıklık | 3~3500HZ |