| Güç | Elektronik |
|---|---|
| titreşim kuvveti | 6000N |
| Ambalaj malzemesi | Poli ahşap kasa |
| Titreşim | 3 Eksen |
| platformu | 600*600 mm |
| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | dikey yatay |
| Uygulama | Laboratuvar |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Hız | 1.6m/s |
| Titreşim yönü | Dikey |
| Hızlanma | 100g |
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| sinüs kuvveti | 20000n |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Titreşim yönü | Dikey ve yatay |
| Hızlanma | 100g |
| Sıklık | 3 ~ 3000Hz |
| sinüs kuvveti | 3000N~150000N |
|---|---|
| Boyut | 730*550*650mm L*W*H veya özelleştirilmiş |
| Tablo Boyutu | 300*300mm |
| Uygulama | Otomobil Parçaları |
| Güç | AC380V,3 faz 5 hat |
| Özelleştirilmiş destek | Oem |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| titreşim kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Titreşim yönü | 3 Eksen |
| Hızlanma | 100g |
| Frekans aralığı | 3 ~ 3500Hz |
| hareketli bobin ağırlığı | 6.5kg |
| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | XYZ Ekseni |
| hızlanma | 100 g |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| sinüs kuvveti | 20000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | Dikey |
| hızlanma | 100 g |
| Sıklık | 3~3000HZ |
| sinüs kuvveti | 20000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | Dikey |
| hızlanma | 100 g |
| Sıklık | 3~3000HZ |