| Titreşim | 3 Eksen |
|---|---|
| titreşim kuvveti | özel |
| Tablo Boyutu | özel |
| Azami yük | 450kg |
| Uygulama | Akü |
| Titreşim yönü | dikey titreşim |
|---|---|
| titreşim kuvveti | 20kn |
| Kontrol yöntemi | Bilgisayar kontrolü |
| Hızlanma | 100g |
| Frekans aralığı | 3 ~ 3500Hz |
| Sıklık | 5 Hz~ 3500 Hz |
|---|---|
| Kullanımı | simülasyon titreşim testi |
| titreşim yönü | xyz |
| Maks. hız | 1,6 m/s |
| hareketli bobin | 6.5kg |
| Frekans aralığı | 5Hz ila 3500Hz |
|---|---|
| Maks. Hızlanma | 1000m/s2 |
| Maks. HIZ | 1.6m/s |
| Darbe yer değiştirmesi | 25 mm |
| hareketli bobin ağırlığı | 6.5kg |
| Frekans aralığı | 5Hz ila 3500Hz |
|---|---|
| Maksimum Hızlanma | 1000m/s2 |
| Maksimum hız | 1.6m/s |
| Darbe yer değiştirmesi | 25 mm |
| hareketli bobin ağırlığı | 6.5kg |
| Tip | Darbe Test Cihazı |
|---|---|
| Kesinlik | 0.1 |
| Güç | 10kw |
| Koruma sınıfı | IP55 |
| Gerilim | 380V |
| sinüs kuvveti | 20000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~2000HZ |
| yükleme | 300kg |
| titreşim yönü | XYZ Ekseni |
|---|---|
| Titreşim Dalgası | Rastgele Sinüs |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Tablo Boyutu | 800*800mm |
| Uygulama | elektronik parçalar |
| İç boyut | G900xY500xD600mm |
|---|---|
| Dış boyut | G1400xY950xD1200mm |
| Hacim | 270 Litre |
| Tuzlu Su Testi | NSS ACSS |
| püskürtme hacmi | 1.0 ~ 2.0ml /80cm2 /s |
| Heat | 3C/min |
|---|---|
| internal dimension | W1000*H1000*D1000mm |
| VOLUME | 1000L |
| temperature range | -60~150C |
| humidity range | 20~98%R.H. |