| Özelleştirilmiş destek | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
|---|---|
| Marka | Aslı |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| güç | Elektronik |
| sertifika | ISO 9001: 2008 |
| Özelleştirilmiş destek | Oem |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| Titreşim Dalgası | sinüs |
|---|---|
| Uygulama | Paketleme |
| hızlanma | 100 g |
| Yer değiştirme | 25 mm |
| Kontrolör | VENZO |
| Table Size | 200*200mm |
|---|---|
| max. load | 10kg |
| test standard | IEC60068-2-27 |
| acceleration range | 150~15000m/s2 |
| pulse width | 0.6~18 |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Hız | 1.6m/s |
| Yer değiştirme | 25mm |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Yükleme | 180kg |
| Kontrol Sistemi | Manuel, otomatik |
|---|---|
| Veri toplama | Gerçek zamanlı, Son test |
| Ağırlık | özel |
| Maksimum Hız | 100 Mm/s |
| Maksimum yer değiştirme | 50 mm |
| titreşim kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Titreşim yönü | 3 Eksen |
| Hızlanma | 100g |
| Frekans aralığı | 3 ~ 3500Hz |
| hareketli bobin ağırlığı | 6.5kg |
| şok kuvveti | 12000N |
|---|---|
| titreşim yönü | Dikey ve yatay |
| Standart | UN 38.3 IEC 62133 |
| Uygulama | Akü |
| Yer değiştirme | 25 mm |
| sinüs kuvveti | 32000N |
|---|---|
| Sıklık | 3 ila 2500Hz |
| Hız | 1.8m/s |
| Yerinden etme | 51mm veya özelleştirilmiş |
| Titreşim yönü | dikey veya x, y, z |