| şok kuvveti | 1200N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey yatay titreşim testi |
| Standart | UN 38.3 IEC 62133 |
| Uygulama | Akü |
| Yer değiştirme | 25 mm |
| titreşim kuvveti | 40000N |
|---|---|
| Titreşim yönü | Dikey yatay |
| hareketli bobin ağırlığı | 450kg |
| yer değiştirme | 51 mm |
| max. maks. acceleration hızlanma | 100 gram |
| şok kuvveti | 12000N |
|---|---|
| titreşim yönü | Dikey ve yatay |
| Standart | UN 38.3 IEC 62133 |
| Uygulama | Akü |
| Yer değiştirme | 25 mm |
| Sıklık | 5 Hz~ 3500 Hz |
|---|---|
| hızlanma | 100 g |
| titreşim yönü | X,Y,Z Ekseni |
| Uygulama | Cep Telefonu ve Li-ion Pil |
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | dikey titreşim |
|---|---|
| test standardı | MIL-STD-810F |
| Özellik | sinüs ve rastgele şok testi |
| titreşim kuvveti | 30000N |
| Yer değiştirme | 100 mm |
| titreşim kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Uygulama | Paket |
| titreşim yönü | dikey titreşim |
| test standardı | ista 2a 3a |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| titreşim kuvveti | 30000n |
|---|---|
| Titreşim yönü | dikey yatay |
| Başvuru | Otomobil parçaları |
| Yer değiştirme | 51 mm |
| Masa Boyutu | 1000*1000mm |
| titreşim kuvveti | 3KN |
|---|---|
| titreşim yönü | Dikey ve yatay |
| Uygulama | otomotiv anahtarları |
| Kullanımı | yüksek frekanslı titreşim testi |
| test standardı | MİL STD 810G |
| sinüs kuvveti | 10000 N |
|---|---|
| Güç | Elektronik |
| titreşim yönü | yatay titreşim |
| Titreşim Dalgası | sinüs, rastgele, şok |
| Hızlanma sensörü | 1 bilgisayar |
| titreşim kuvveti | 20KN |
|---|---|
| titreşim yönü | yatay titreşim |
| Uygulama | Otomotiv |
| Kullanımı | yüksek frekanslı titreşim testi |
| test standardı | MİL STD 810G |