| titreşim kuvveti | 30KN |
|---|---|
| Sıklık | 3~2800Hz |
| Hız | 1,8 m/s |
| titreşim yönü | dikey+yatay titreşim |
| hızlanma | 100 g |
| titreşim kuvveti | 30KN |
|---|---|
| Sıklık | 3~2800Hz |
| Hız | 1,8 m/s |
| titreşim yönü | dikey+yatay titreşim |
| hızlanma | 100 g |
| titreşim kuvveti | 6KN |
|---|---|
| Sıklık | 5-3500hz |
| Yer değiştirme | 51mm |
| titreşim yönü | Dikey ve yatay |
| test standardı | IEC 60068-2 |
| Tablo Boyutu | özel |
|---|---|
| Voltaj | 3 faz 380V/50HZ |
| Frekans aralığı | 5 Hz - 3000 Hz |
| Titreşim Yönleri | 3 Eksen |
| Uygulama | Lityum pil |
| titreşim kuvveti | 3KN |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey titreşim |
| Uygulama | monitör |
| test standardı | MİL STD 810F |
| Yer değiştirme | 25 mm |
| titreşim kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Soğutma yöntemi | Hava soğutması |
| Frekans aralığı | 3-3500hz |
| yer değiştirme | 40 mm |
| Maks. hız | 1,6 m/s |
| titreşim kuvveti | 6KN |
|---|---|
| Sıklık | 5-3500hz |
| yer değiştirme | 51mm |
| titreşim yönü | Dikey ve yatay |
| test standardı | MİL STD 810F |
| titreşim yönü | Dikey ve yatay |
|---|---|
| Sıklık | 5~3000hz |
| Titreşim Dalgası | sinüs, rastgele, şok |
| Kontrolör | venzo-820 |
| Uygulama | LED, otomobil parçaları |
| titreşim kuvveti | 6000N |
|---|---|
| titreşim yönü | Dikey yatay |
| hareketli bobin ağırlığı | 6.5kg |
| Yer değiştirme | 25 mm |
| max. maks. acceleration hızlanma | 100 g |
| şok kuvveti | 1200N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey yatay titreşim testi |
| Standart | ISTA Standardı |
| Uygulama | Paketleme |
| Yer değiştirme | 25 mm |