| Özelleştirilmiş destek | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| titreşim kuvveti | özel |
|---|---|
| Marka | ASLI |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001:2008 |
| titreşim kuvveti | 10kn |
|---|---|
| Titreşim yönü | dikey + yatay |
| Hızlanma | 100g |
| Hareketli bobin boyutu | çap. 240mm |
| Yerinden etme | 51mm |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Güç | Elektronik |
| test standardı | IEC 68-2-6 |
| Titreşim | Dikey ve yatay |
| Tablo Boyutu | özel |
| sinüs kuvveti | 30000n |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Yerinden etme | 100 mm |
| Hızlanma | 100g |
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| test standardı | UN38.3, IEC62133, JIS D 1601 , MIL-STD-810G |
|---|---|
| Uygulama | Li-ion Pil Modülleri |
| Güç | Elektronik |
| titreşim yönü | X,Y,Z üç eksenli |
| Titreşim | 3 Eksen |
| Titreşim | 3 Eksen |
|---|---|
| titreşim kuvveti | özel |
| Tablo Boyutu | özel |
| Azami yük | 450kg |
| Uygulama | Akü |
| Titreşim | 3 Eksen |
|---|---|
| titreşim kuvveti | Özelleştirilmiş |
| Masa Boyutu | Özelleştirilmiş |
| Maksimum yük | 450kg |
| Başvuru | Pil |
| titreşim kuvveti | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Çin |
| Güç | 380V, 3 aşama |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| sinüs kuvveti | 3000N~150000N |
|---|---|
| Boyut | 730*550*650mm L*W*H veya özelleştirilmiş |
| Tablo Boyutu | 300*300mm |
| Uygulama | Otomobil Parçaları |
| Güç | AC380V,3 faz 5 hat |