| sinüs kuvveti | 10000n |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Yerinden etme | 51mm |
| Sıklık | 3 ~ 3000Hz |
| Yükleme | 270 kilo |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| Yer değiştirme | 25 mm |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| yükleme | 180kg |
| sinüs kuvveti | 10000 N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~3000HZ |
| yükleme | 270 kilo |
| titreşim kuvveti | özel |
|---|---|
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001:2008 |
| Ambalaj malzemesi | Poli ahşap kasa |
| Titreşim | Yatay ve dikey |
| sinüs kuvveti | 30000N |
|---|---|
| Sıklık | 3~2500HZ |
| Hız | 1,8 m/s |
| titreşim yönü | XYZ Ekseni |
| Güç | 380v 3 faz |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Yerinden etme | 25 mm |
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| Yükleme | 180kg |
| sinüs kuvveti | 30000N |
|---|---|
| test standardı | iec 60068 standardı |
| Hız | 2,0 m/s |
| Yer değiştirme | 100 mm |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| sinüs kuvveti | 20000N |
|---|---|
| Frekans aralığı | 3hz - 2500hz |
| Hız | 1,8 m/s |
| direkt olarak | x,y,z |
| hareketli sarma | 30kg |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| Yer değiştirme | 25 mm |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| yükleme | 180kg |
| Maks. Yük | 100kg |
|---|---|
| Test genliği | 0 ~ 100mm |
| Veri analizi | FFT, PSD, vb. |
| Test süresi | 0 ~ 9999 dakika |
| Maks. Güç | 1000N |