| sinüs kuvveti | 10000n |
|---|---|
| Titreşim dalgası | sinüs, rastgele, şok |
| Titreşim Yönleri | Üç Yönlendirme Ücretsiz Titreşim |
| Hızlanma sensörü | 1 PC |
| Giriş kanalı | 1 kanal |
| Güç | 3000N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey titreşim |
| Titreşim Dalgası | sinüs |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Yer değiştirme | 25 mm |
| Titreşim Dalgası | sinüs |
|---|---|
| Başvuru | Ambalajlama |
| hızlanma | 100 gram |
| yer değiştirme | 25mm |
| Denetleyici | VENZO |
| Titreşim Dalgası | sinüs |
|---|---|
| Uygulama | Paket |
| hızlanma | 100 g |
| Yer değiştirme | 25 mm |
| Kontrolör | VENZO |
| rastgele kuvvet | 3000kg.f |
|---|---|
| titreşim yönü | Dikey + Yatay Titreşim |
| Kontrol Yöntemi | Dijital Amplifikatör Kontrolü |
| Uygulama | LED, OTO PARÇALARI, AKÜ |
| Titreşim Tablosu Boyutu | kişiselleştirilebilir |
| Kesinlik | 0.1 |
|---|---|
| Güç | 10kw |
| Koruma sınıfı | IP55 |
| Gerilim | 380V |
| Maksimum Hızlanma | 1000m/s2 (yüksüz) |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Hız | 1.6m/s |
| Titreşim yönü | dikey titreşim veya x, y, z |
| Güç | 380V 3 faz |
| sinüs kuvveti | 20000n |
|---|---|
| Sıklık | 3 ~ 2500Hz |
| Hız | 1.6m/s |
| Titreşim yönü | dikey titreşim veya x, y, z |
| Güç | 380V 3 faz |
| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | dikey |
| hızlanma | 100 gram |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| Yer değiştirme | 25 mm |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| yükleme | 180kg |