| model | ES-10 |
|---|---|
| Sinüs Gücü | 10000N adet |
| Sıklık | 3-3000Hz |
| hız | 1,8 / s |
| Accelerationfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage | 100 gram |
| Sinüs Gücü | 6000N |
|---|---|
| hız | 1,8 / s |
| Yer değiştirme | 25mm |
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| Yükleniyor | 180kg |
| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | Dikey |
| hızlanma | 100 g |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| test standardı | EN 60068-2-6 Standardı |
|---|---|
| Uygulama | Lityum pil |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| sertifika | ISO 9001:2015 |
| Görev | Sinüzoidal Titreşim Testi |
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| sinüs kuvveti | 30000N |
|---|---|
| Sıklık | 3~2500HZ |
| Hız | 1,8 m/s |
| titreşim yönü | XYZ Ekseni |
| Güç | 380v 3 faz |
| titreşim kuvveti | 10000 N |
|---|---|
| Uygulama | Paket |
| titreşim yönü | dikey titreşim |
| test standardı | ISTA |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Titreşim | 3 Eksen |
|---|---|
| titreşim kuvveti | özel |
| Tablo Boyutu | özel |
| Azami yük | 450kg |
| Uygulama | Akü |
| sinüs kuvveti | 10000 N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~3000HZ |
| yükleme | 270 kilo |
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |