| Sinüs Gücü | 6000N |
|---|---|
| Titreşim Yönü | Dikey |
| hız | 1.6 m / sn |
| Accelerationfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage | 100 gram |
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| titreşim yönü | Dikey ve yatay |
|---|---|
| Sıklık | 5~3000hz |
| Titreşim Dalgası | sinüs, rastgele, şok |
| Kontrolör | venzo-820 |
| Uygulama | LED, otomobil parçaları |
| Test Bölgesi | 1000L |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -70~+150 derece |
| Nem aralığı | %20~98 |
| kaykaycı | Titreşim çalkalayıcı |
| titreşim modu | sinüs, rastgele, şok |
| Test Bölgesi | 216 litre |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -70~+180 derece |
| Nem Aralığı | 10~98% |
| kaykaycı | Titreşim çalkalayıcı |
| titreşim modu | sinüs, rastgele, şok |
| Maksimum yer değiştirme | 2,5 mm |
|---|---|
| Güç kaynağı | 220 VAC, 50/60Hz |
| Ağırlık | 200 kilo |
| Maksimum hızlanma | 50 gram |
| Maksimum Hız | 2,5 M/s |
| Test Bölgesi | 1000L |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -40~+150 derece |
| Nem aralığı | %20~98 |
| kaykaycı | Titreşim çalkalayıcı |
| titreşim modu | sinüs, rastgele, şok |
| Özelleştirilmiş destek | Oem |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| Maksimum Armatür İvmesi | 100 gram |
|---|---|
| Model | ES serisi |
| Frekans aralığı | 3 Hz - 2.000 Hz |
| Yer değiştirme | 51mm |
| azami yük | 300kg |
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
|---|---|
| Marka | ASLI |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001:2008 |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Hız | 1.6m/s |
| Titreşim yönü | dikey titreşim veya x, y, z |
| Güç | 380V 3 faz |