| Sıklık | 5 Hz~ 3500 Hz |
|---|---|
| Kullanımı | simülasyon titreşim testi |
| titreşim yönü | xyz |
| Maks. hız | 1,6 m/s |
| hareketli bobin | 6.5kg |
| sinüs kuvveti | 32000N |
|---|---|
| Sıklık | 3 ila 2500Hz |
| Hız | 1.8m/s |
| Yerinden etme | 51mm veya özelleştirilmiş |
| Titreşim yönü | dikey veya x, y, z |
| Görev | Sinüzoidal Titreşim |
|---|---|
| Tablo Boyutu | özel |
| Standart | ISO 16750 |
| Uygulama | Elektrikli araç akü paketi |
| test | sinüs ve rastgele |
| titreşim kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Uygulama | Akü |
| Standart | UN38.3 Standardı |
| Türü | Elektromanyetik |
| titreşim yönü | X,Y,Z üç eksenli |
| titreşim yönü | XYZ Ekseni |
|---|---|
| Titreşim Dalgası | Rastgele Sinüs |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Tablo Boyutu | 800*800mm |
| Uygulama | elektronik parçalar |
| rastgele kuvvet | 3000kg.f |
|---|---|
| titreşim yönü | Dikey + Yatay Titreşim |
| Kontrol Yöntemi | Dijital Amplifikatör Kontrolü |
| Uygulama | LED, OTO PARÇALARI, AKÜ |
| Titreşim Tablosu Boyutu | kişiselleştirilebilir |
| sinüs kuvveti | 10000n |
|---|---|
| Titreşim dalgası | sinüs, rastgele, şok |
| Titreşim Yönleri | Üç Yönlendirme Ücretsiz Titreşim |
| Hızlanma sensörü | 1 PC |
| Giriş kanalı | 1 kanal |
| Titreşim yönü | dikey titreşim |
|---|---|
| titreşim kuvveti | 20kn |
| Kontrol yöntemi | Bilgisayar kontrolü |
| Hızlanma | 100g |
| Frekans aralığı | 3 ~ 3500Hz |
| Titreşim yönü | dikey titreşim |
|---|---|
| titreşim kuvveti | 20kn |
| Kontrol yöntemi | Bilgisayar kontrolü |
| Hızlanma | 100g |
| Frekans aralığı | 3 ~ 3500Hz |
| Titreşim yönü | dikey titreşim |
|---|---|
| titreşim kuvveti | 20kn |
| Kontrol yöntemi | Bilgisayar kontrolü |
| Hızlanma | 100g |
| Frekans aralığı | 3 ~ 3500Hz |