| sinüs kuvveti | 30000N |
|---|---|
| Sıklık | 3 ila 2500 hz |
| Hız | 1,8 m/s |
| Yer değiştirme | 51mm veya özelleştirilmiş |
| titreşim yönü | dikey veya x,y,z |
| sinüs kuvveti | 30000N |
|---|---|
| Sıklık | 3 ila 2500 hz |
| Hız | 1,8 m/s |
| Yer değiştirme | 51mm veya özelleştirilmiş |
| titreşim yönü | dikey veya x,y,z |
| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Titreşim dalgası | sinüs, rastgele, şok |
| Titreşim Yönleri | Üç Yönlendirme Ücretsiz Titreşim |
| Hızlanma sensörü | 1 PC |
| Giriş kanalı | 1 kanal |
| sinüs kuvveti | 10000 N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~3000HZ |
| yükleme | 270 kilo |
| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | Üç Yön |
| hızlanma | 100 g |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| sinüs kuvveti | 60000n |
|---|---|
| Hız | 1.8 m/s |
| Yer değiştirme | 65 mm |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Yükleme | 600kg |
| Titreşim Dalgası | sinüs, rastgele, şok |
|---|---|
| titreşim yönü | X,Y,Z Ekseni |
| hızlanma | 1 bilgisayar |
| Giriş | 1 kanal |
| Uygulama | Otomotiv endüstrisi |
| Soğutma Yöntemi | Hava Soğutma |
|---|---|
| Standart | UL 1642 |
| Güç | AC380V, 3 Faz 5 Çizgi |
| Titreşim yönü | Dikey yatay Titreşim |
| Başvuru | pil, otomobil parçaları |
| sinüs kuvveti | 20000n |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Yerinden etme | 51mm |
| Sıklık | 3 ~ 2000Hz |
| yükleme | 300kg |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| güç | 380V 3 Faz 5 tel |
| Frekans Aralığı (Hz) | ~ 3500 3 |
| anma hızı (m / s) | 1.2 ~ 1.8 |
| Sıcaklık aralığı | -70C ila 150C |