| sinüs kuvveti | 60000n |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Titreşim yönü | dikey veya x, y, z titreşimi |
| Hızlanma | 100g |
| Sıklık | 3 ~ 2700Hz |
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| vibration force | 10KN |
|---|---|
| vibration direction | Vertical horizontal Vibration |
| standard | IEC60068-2-27 |
| application | Auto Part, LED Lighting, battery |
| vibration table | 600*600mm |
| titreşim yönü | Dikey |
|---|---|
| hızlanma | 100 g |
| hareketli bobin ağırlığı | 3,5 kg |
| Sıklık | 5 Hz~ 3500 Hz |
| Kullanımı | yüksek frekanslı titreşim testi |
| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | Dikey+Yatay |
| hızlanma | 100 g |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | dikey |
| hızlanma | 100 gram |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Güç | 3000N |
|---|---|
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Yer değiştirme | 40mm |
| Max. Maks. load yük | 100 kg |
| titreşim yönü | 3 eksenli |
| titreşim kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Uygulama | Paket |
| titreşim yönü | dikey titreşim |
| test standardı | ista 2a 3a |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| titreşim kuvveti | 6KN |
|---|---|
| Sıklık | 5-3500hz |
| yer değiştirme | 51mm |
| titreşim yönü | Dikey ve yatay |
| test standardı | MİL STD 810F |
| Uygulama | materila, otomobil parçaları, paketleme, ev tipi ürünler |
|---|---|
| Voltaj | 380v |
| Satış sonrası hizmet | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek, Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Sah |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulanabilir endüstriler | Askeri sanayi, sivil, elektronik aletler, otomotiv, yedek parça, elektronik, havacılık |