| sine force | 3000N~150000N |
|---|---|
| dimension | 730*550*650mm L*W*H or customized |
| table size | 300*300mm |
| application | Auto Parts |
| power | AC380V,3 phase 5 lines |
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
|---|---|
| Başvuru | Ar-Ge Laboratuvarı |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Titreşim yönü | Dikey ve yatay |
| sinüs kuvveti | 3000N ila 200000N |
|---|---|
| Titreşim yönü | Dikey ve yatay |
| Hız | 1.8m/s |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Hızlanma | 100g |
| sinüs kuvveti | 20000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~2000HZ |
| Yükleniyor | 300kg |
| Uygulama | materila, otomobil parçaları, paketleme, ev tipi ürünler |
|---|---|
| Voltaj | 380v |
| Satış sonrası hizmet | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek, Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Sah |
| Uygulanabilir endüstriler | Askeri sanayi, sivil, elektronik aletler, otomotiv, yedek parça, elektronik, havacılık |
| Ürün Adı | titreşim test sistemi |
| Özel Destek | OEM |
|---|---|
| Marka | ASLI |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001:2008 |
| Frekans aralığı | 5Hz ila 3500Hz |
|---|---|
| Maksimum Hızlanma | 1000m/s2 |
| Maksimum hız | 1.6m/s |
| Darbe yer değiştirmesi | 25 mm |
| hareketli bobin ağırlığı | 6.5kg |
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
|---|---|
| Marka | Aslı |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| güç | Elektronik |
| sertifika | ISO 9001: 2008 |
| sinüs kuvveti | 10000n |
|---|---|
| Titreşim yönü | X, y, z üç eksen |
| Hızlanma | 100g |
| Test standardı | MIL STD 810G |
| Yer değiştirme | 100 mm |
| Güç | 380V, 3 Faz |
|---|---|
| Frekans aralığı | 5~3500hz |
| test standardı | MIL-STD-202 Yöntem 213 |
| Titreşim | Dikey ve yatay |
| Tablo Boyutu | 600x600mm |