| Sıklık | 5 Hz~ 3500 Hz |
|---|---|
| Kullanımı | simülasyon titreşim testi |
| titreşim yönü | xyz |
| Maks. hız | 1,6 m/s |
| hareketli bobin | 6.5kg |
| standardı karşıla | Jis D1601 |
|---|---|
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Uygulama | Araba parçaları |
| Titreşim | Dikey ve yatay |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| Hız | 1.6m/s |
| Titreşim yönü | dikey titreşim |
| Güç | 380V 3 faz |
| sinüs kuvveti | 3000N ila 200000N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey titreşim veya x,y,z |
| Hız | 1,8 m/s |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| hızlanma | 100 gram |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| speed | 1.8m/s |
| vibration direction | vertical horizontal |
| application | Battery Pack |
| frequency | 3~2500hz |
| Özelleştirilmiş destek | Oem |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Hız | 1.6m/s |
| Titreşim yönü | dikey |
| Hızlanma | 100g |
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| Özel Destek | OEM |
|---|---|
| Marka | ASLI |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001:2008 |
| Maks. HIZ | 1.6m/s |
|---|---|
| hareketli bobin ağırlığı | 3,5 kg |
| Soğutma Fanı Gücü | 3kw |
| Nominal Sinüs Kuvveti | 3000 N |
| Anma rastgele kuvvet | 3000 N |
| Sinüs Gücü | 30000N |
|---|---|
| hız | 2,0 m / s |
| Yer değiştirme | 75mm |
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| Yükleniyor | 500KG |