| sinüs kuvveti | 20000n |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Yerinden etme | 51mm |
| Sıklık | 3 ~ 2000Hz |
| Yükleme | 300kg |
| sinüs kuvveti | 40000n |
|---|---|
| Hız | 2.0 m/s |
| Yerinden etme | 51mm |
| Sıklık | 3 ~ 2000Hz |
| Yükleme | 500kg |
| Frekans Aralığı(HZ) | 3-3500 |
|---|---|
| Nominal ivme (m/s2) 0~1000 | 0~1000 |
| Anma sinüs kuvveti | 1000~350000 |
| Maksimum yükleme | 70~4500kg |
| Hareketli bobin | 2,5~300kg |
| sinüs kuvveti | 3000n ~ 150000n |
|---|---|
| Boyut | 730*550*650mm l*w*h veya özelleştirilmiş |
| Masa Boyutu | 300*300MM |
| Uygulama | Otomobil parçaları |
| Güç | AC380V, 3 Faz 5 Çizgi |
| Uygulama | materila, otomobil parçaları, paketleme, ev tipi ürünler |
|---|---|
| Voltaj | 380v |
| Satış Sonrası Hizmet Verilir | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek, Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Sah |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulanabilir Endüstriler | Askeri sanayi, sivil, elektronik aletler, otomotiv, yedek parça, elektronik, havacılık |
| titreşim kuvveti | 20KN |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey+yatay titreşim |
| Standart | MIL STD 810G, MIL STD 810F |
| Maks. yer değiştirme | 51mm |
| Hız | 1,8 m/s |
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| vibration force | 6000N |
|---|---|
| Vibration direction | Vertical & Horizontal |
| moving coil weight | 6.5kg |
| displacement | 25mm |
| max. acceleration | 100g |
| Özelleştirilmiş destek | Oem |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| sinüs kuvveti | 20000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | Dikey |
| hızlanma | 100 g |
| Sıklık | 3~3000HZ |