| Görev | sinüs, rastgele, şok |
|---|---|
| Maksimum Armatür Boyutu | 450mm |
| hızlanma | 100 gram |
| azami yük | 300kg |
| Uygulama | LED, OTO PARÇALARI, AKÜ |
| Güç | 380V, 3 Faz |
|---|---|
| Frekans aralığı | 5~3500hz |
| test standardı | MIL-STD-202 Yöntem 213 |
| Titreşim | Dikey ve yatay |
| Tablo Boyutu | 600x600mm |
| Görev | Sinüzoidal Titreşim Testi |
|---|---|
| Uygulama | Otomobil Parçaları |
| Sertifika | ISO 9001:2008 |
| test standardı | ISO 16750-3 |
| Titreşim | 3 Eksen |
| titreşim kuvveti | özel |
|---|---|
| Marka | ASLI |
| Menşe yeri | Çin |
| Güç | 380V, 3 Faz |
| Sertifika | ISO 9001:2008 |
| sinüs kuvveti | 2000N |
|---|---|
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | dikey titreşim |
| Güç | 380v 3 faz |
| sinüs kuvveti | 32000N |
|---|---|
| Sıklık | 3 ila 2500Hz |
| Hız | 1.8m/s |
| Yerinden etme | 51mm veya özelleştirilmiş |
| Titreşim yönü | dikey veya x, y, z |
| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | Dikey |
| hızlanma | 100 g |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| Yer değiştirme | 25 mm |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| yükleme | 180kg |
| sinüs kuvveti | 30000n |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Titreşim yönü | dikey yatay |
| Başvuru | Akü paketi |
| Sıklık | 3 ~ 2500Hz |
| sinüs kuvveti | 20000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | Dikey |
| hızlanma | 100 g |
| Sıklık | 3~3000HZ |