| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Hız | 1.6m/s |
| Yer değiştirme | 25MM |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Yükleme | 180kg |
| sinüs kuvveti | 30000N |
|---|---|
| Sıklık | 3 ila 2500 hz |
| Hız | 1,8 m/s |
| Yer değiştirme | 80mm veya özelleştirilmiş |
| titreşim yönü | dikey veya x,y,z |
| titreşim kuvveti | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| sinüs kuvveti | 10KN |
|---|---|
| Frekans aralığı | 5 Hz - 3000 Hz |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Titreşim Dalgası | sinüs, rastgele, şok |
| titreşim yönü | Dikey Titreşim+Yatay titreşim |
| sinüs kuvveti | 2000n |
|---|---|
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| Hız | 1.6m/s |
| Titreşim yönü | dikey titreşim |
| Güç | 380V 3 faz |
| vibration force | 10KN |
|---|---|
| Controller | VENZO |
| frequency | 5-3000hz |
| application | Li-ion Battery |
| vibration direction | Vertical & Horizontal |
| sinüs kuvveti | 20000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~2000HZ |
| yükleme | 300kg |
| Uygulama | materila, otomobil parçaları, paketleme, ev tipi ürünler |
|---|---|
| Voltaj | 380v |
| Satış sonrası hizmet | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek, Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Sah |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulanabilir endüstriler | Askeri sanayi, sivil, elektronik aletler, otomotiv, yedek parça, elektronik, havacılık |
| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | dikey |
| hızlanma | 100 gram |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| sinüs kuvveti | 40000n |
|---|---|
| Hız | 2.0 m/s |
| Yerinden etme | 51mm |
| Sıklık | 3 ~ 2000Hz |
| Yükleme | 500kg |