| Özelleştirilmiş destek | Oem |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| titreşim kuvveti | 30000N |
|---|---|
| Uygulama | Akü |
| Standart | UN38.3 Standardı |
| Türü | Elektromanyetik |
| titreşim yönü | Elektrodinamik |
| Özelleştirilmiş destek | Oem |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| titreşim kuvveti | 3KN |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey titreşim |
| Uygulama | monitör |
| test standardı | MİL STD 810F |
| Yer değiştirme | 25 mm |
| model | ES-10 |
|---|---|
| Sinüs Gücü | 10000N adet |
| Sıklık | 3-3000Hz |
| hız | 1,8 / s |
| Accelerationfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage | 100 gram |
| titreşim kuvveti | 6KN |
|---|---|
| Sıklık | 5-3500hz |
| Yer değiştirme | 51mm |
| titreşim yönü | Dikey ve yatay |
| test standardı | IEC 60068-2 |
| Test Bölgesi | 1000L |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -40~+150 derece |
| Nem aralığı | %20~98 |
| kaykaycı | Titreşim çalkalayıcı |
| titreşim modu | sinüs, rastgele, şok |
| sinüs kuvveti | 3000N ila 200000N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey titreşim veya x,y,z |
| Hız | 1,8 m/s |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| hızlanma | 100 gram |
| Test Bölgesi | 1000L |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -40~+150 derece |
| Nem aralığı | %20~98 |
| kaykaycı | Titreşim çalkalayıcı |
| titreşim modu | sinüs, rastgele, şok |
| Test Bölgesi | 1000L |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -70~+150 derece |
| Nem aralığı | %20~98 |
| kaykaycı | Titreşim çalkalayıcı |
| titreşim modu | sinüs, rastgele, şok |