| sinüs kuvveti | 3000N ila 200000N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey titreşim veya x,y,z |
| Hız | 1,8 m/s |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| hızlanma | 100 gram |
| sinüs kuvveti | 3000N ila 200000N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey titreşim veya x,y,z |
| Hız | 1,8 m/s |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| hızlanma | 100 gram |
| sinüs kuvveti | 3000N ila 200000N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey titreşim veya x,y,z |
| Hız | 1,8 m/s |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| hızlanma | 100 gram |
| titreşim kuvveti | 10KN |
|---|---|
| Yer değiştirme | 51mm |
| Hız | 1,8 m/s |
| Azami yük | 270kg |
| Uygulama | Paketleme |
| Rastgele Olarak Değerlendirildi | 10000n |
|---|---|
| Nominal Hızlanma | 1000m/s2 |
| Yerinden etme | 51mm |
| Titreşme Tablosu | G800*D800mm |
| hareketli bobin | 14kg |
| Sinüs Gücü | 3000N |
|---|---|
| Dikey Genişletici | 500 * 500mm |
| Yatay kayma masası | 500 * 500mm |
| hız | 1.6 m / sn |
| Yer değiştirme | 25 |
| Ürün adı | Titreşim Çalkalayıcı Tablosu |
|---|---|
| model | ES-10 |
| Sıklık | 3 hz - 2000 hz |
| Masa boyutu | Özelleştirilmiş |
| Accelerationfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage | 100 gram |
| Sinüs Gücü | 10000N adet |
|---|---|
| hız | 1,8 / s |
| Sıklık | 3 ~ 3000Hz |
| Titreşim Yönü | dikey titreşim veya x, y, z |
| Accelerationfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage | 100 gram |
| sinüs kuvveti | 3000N ila 200000N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey titreşim veya x,y,z |
| Hız | 1,8 m/s |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| hızlanma | 100 gram |
| sinüs kuvveti | 32000N |
|---|---|
| Sıklık | 3 ila 2500Hz |
| Hız | 1.8m/s |
| Yerinden etme | 51mm veya özelleştirilmiş |
| Titreşim yönü | dikey veya x, y, z |