| İç Boyut | W600XH750XD500(mm) |
|---|---|
| Dış boyut | G1200XH1900XD1150(mm) |
| Düşük sıcaklık | -40°C |
| Yüksek Sıcaklık | 150°C ila 200°C |
| Nem aralığı | % 20 ~% 98 RH |
| Sıcaklık Aralığı | -70°C~150°C |
|---|---|
| Minimum Sipariş Miktarı | % 20 ~% 98 RH |
| İç Boyut | G1000*Y1000*D800mm |
| Hacim | 800L |
| soğutma yöntemi | SMEMA |
| Frekans aralığı | 3-3500Hz |
|---|---|
| Belirli Hız | 1,2 m / sn² |
| Garanti | 1 yıl |
| maksimum yükleme | 70kg |
| Türü | dikey &x,y,z |
| Frekans aralığı | 3-3000 Hz |
|---|---|
| Nominal hız | 1,8 m/s² |
| Garanti | 1 Yıl |
| Maksimum yükleme | 70kg |
| Tip | XYZ |
| sinüs kuvveti | 32000N |
|---|---|
| Sıklık | 3 ila 2500Hz |
| Hız | 1.8m/s |
| Yer değiştirme | 51mm veya özelleştirilmiş |
| Titreşim yönü | dikey veya x, y, z |
| sinüs kuvveti | 32000N |
|---|---|
| Sıklık | 3 ila 2500Hz |
| Hız | 1.8m/s |
| Yerinden etme | 51mm veya özelleştirilmiş |
| Titreşim yönü | dikey veya x, y, z |
| titreşim yöntemi | Sinüs ve Rastgele Titreşim |
|---|---|
| Nominal Sinüs Kuvveti | 20000n |
| Anma rastgele kuvvet | 20000n |
| Frekans aralığı | 3 ~ 3500Hz |
| Maks. Hızlanma | 100g |
| sinüs kuvveti | 3000N ila 200000N |
|---|---|
| Titreşim yönü | dikey titreşim veya x, y, z |
| Hız | 1.8m/s |
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| Hızlanma | 100g |
| sinüs kuvveti | 3000N ila 200000N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey titreşim veya x,y,z |
| Hız | 1,8 m/s |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| hızlanma | 100 g |
| sinüs kuvveti | 3000N ila 200000N |
|---|---|
| Titreşim yönü | dikey titreşim veya x, y, z |
| Hız | 1.8m/s |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Hızlanma | 100g |