| Kesinlik | 0,05 |
|---|---|
| Güç | 7KW, AC380V 220V |
| Koruma Sınıfı | IP66 |
| Gerilim | 380V |
| Düşük sıcaklık | -40°C |
| Çalışma Sıcaklığı | 0-50 ℃ |
|---|---|
| Arayüz | USB/RS232 |
| Ağırlık | 450kg |
| Görüntülemek | LCD |
| Yazılım | Windows/Linux |
| Boyut | 1000mm*1000mm*1000mm |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Nem | %10-98 bağıl nem |
| Ürün adı | Diğer Test Makinesi |
| Arayüz | USB/RS232 |
| Güç kaynağı | AC 220V veya 380V (transformatör mevcuttur) |
|---|---|
| Boyut | 1000mm*1000mm*1000mm |
| Arayüz | USB/RS232 |
| Garanti | 1 yıl |
| Nem | %10-98 RH |
| İç Boyut | G400xY500xD400mm |
|---|---|
| Hacim | 80 Litre |
| Sıcaklık Aralığı | -40~150°C |
| Nem aralığı | %20~%98 B.N. |
| Sıcaklık Artış Hızı | 3.0°C/dk |
| Kesinlik | 0,1, +/- 0,5°C |
|---|---|
| Güç | 4KW |
| Gerilim | 220 V |
| Soğutma sistemi | rüzgar soğutma |
| İç boyutlar | 400X500X400mm |
| Kesinlik | 0,01 |
|---|---|
| Güç | 25KW |
| Koruma Sınıfı | IP55 |
| Gerilim | 380V |
| Soğutucu akışkanlar | R404A veya eşdeğeri |
| İç boyut | G900xY500xD600mm |
|---|---|
| Dış boyut | G1400xY950xD1200mm |
| Hacim | 270 Litre |
| Tuzlu Su Testi | NSS ACSS |
| püskürtme hacmi | 1.0 ~ 2.0ml /80cm2 /s |
| Modeli | TH-225-B |
|---|---|
| İç Boyut | W600XH750XD500(mm) |
| Dış boyut | G1200XH1900XD1150(mm) |
| Düşük sıcaklık | 0 ℃ |
| Yüksek Sıcaklık | 150°C |
| sinüs kuvveti | 3000N ila 200000N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey titreşim veya x,y,z |
| Hız | 1,8 m/s |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| hızlanma | 100 gram |