| Kesinlik | OEM / DOM |
|---|---|
| Güç | 30KW |
| Gerilim | 380V |
| İç Boyut | G2000*Y2000*D2000mm |
| Hacim | 8000 litre |
| Sıcaklık Aralığı | RT+10°C~80°C(80°C ~150°C isteğe bağlı) |
|---|---|
| Sıcaklık Doğruluğu | ±0,5°C |
| Sıcaklık Çözünürlüğü | 0,1°C |
| Sıcaklık bütünlüğü | ±2,5°C |
| Sıcaklık Yükselme Hızı | 0,1~3,0 (°C/dak) |
| İç Boyut | Özel Boyut |
|---|---|
| Görev | Sıcaklık Nem Testi |
| Sıcaklık aralığı | -70~150C |
| Nem aralığı | %20~98 B.N. |
| örnek raf | İsteğe bağlı |
| Sıcaklık Aralığı | -40°C~150°C |
|---|---|
| Sıcaklık Çözünürlüğü | ±0,1°C |
| Sıcaklık Doğruluğu | ± 0.5 ° C |
| Sıcaklık bütünlüğü | ±2°C |
| Minimum Sipariş Miktarı | %20 ~%98 RH |
| Kontrol sistemi | PLC |
|---|---|
| Boyutlar | G2000xY2000 xD1000 mm |
| Güç kaynağı | 380V |
| Ürün adı | Çevresel Test Odası |
| Ağırlık | 2500kg |
| Güç | 20kW |
|---|---|
| Gerilim | 380V |
| Koruma Sınıfı | IP55 |
| Isıtma hızı | 3 C/dak |
| Soğutma hızı | 1 C/dak |
| Kontrol sistemi | PLC |
|---|---|
| Boyutlar | 2000x2000x2000mm |
| Güç kaynağı | 380V |
| Ürün adı | Çevresel Test Odası |
| Ağırlık | 200kg |
| İç Boyut | özel |
|---|---|
| Uygulama | Laboratuvar |
| Görev | Yaşlanma İklim Testi |
| Sıcaklık aralığı | -70~150C |
| Nem aralığı | %20~%98 B.N. |
| internal dimension | W400*H500*D400mm |
|---|---|
| volume | 80L |
| Temperature range | -40~150C |
| Humidity Range | 20~98%rR.H. |
| inner material | SUS304 Environmental Test Chamberstainless steel |
| Güç kaynağı | AC 220v / AC380 |
|---|---|
| Mil Basıncı | 0,0kg/cm~2,0 kg/cm(+101,3Kpa) |
| Sıcaklık Aralığı | 100°C~135°C |
| bağıl basınç | Değerleri basınç göstergesinde görüntüleyin |
| Mutlak Basınç | 100 Kpa + ekran değerleri |