| standard | mil-std 810G |
|---|---|
| vibration force | 20KN |
| Usage | Vibration Testing Machine |
| application | Electromechanical Products |
| Frequency range | 2~2500HZ |
| Kayma Tablosu | 600*600 mm |
|---|---|
| titreşim yönü | Z ekseni |
| titreşim kuvveti | 6KN |
| test standardı | IEC62133 |
| şok testi | yarım sinüs, yamuk, testere dişi dalgası |
| titreşim kuvveti | 300kgf |
|---|---|
| Sıklık | 5~3500hz |
| Masa malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| Titreşim yönü | Dikey ve yatay |
| Başvuru | Pil |
| sinüs kuvveti | 20000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~2000HZ |
| yükleme | 300kg |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Hız | 1.6m/s |
| Yer değiştirme | 25MM |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Yükleme | 180kg |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| Yer değiştirme | 25 mm |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| yükleme | 180kg |
| sinüs kuvveti | 40000n |
|---|---|
| Hız | 2.0 m/s |
| Yerinden etme | 51mm |
| Sıklık | 3 ~ 2000Hz |
| Yükleme | 500kg |
| sinüs kuvveti | 20000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~2000HZ |
| yükleme | 300kg |
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
|---|---|
| Marka | Aslı |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| güç | Elektronik |
| sertifika | ISO 9001: 2008 |
| sinüs kuvveti | 30000N |
|---|---|
| Sıklık | 3~2500HZ |
| Hız | 1,8 m/s |
| titreşim yönü | XYZ Ekseni |
| Güç | 380v 3 faz |