| Özelleştirilmiş destek | OEM |
|---|---|
| Marka | ASLI |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001:2008 |
| standardı karşıla | JIS-D1601-1995 |
|---|---|
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Uygulama | Araba parçaları |
| Titreşim | 3 Eksen |
| standardı karşıla | Jis D1601 |
|---|---|
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Uygulama | Araba parçaları |
| Titreşim | Dikey ve yatay |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~2000HZ |
| yükleme | 300kg |
| Güç | Elektronik |
|---|---|
| titreşim kuvveti | 6000N |
| Türü | Yüksek Frekans Tipi |
| Titreşim | 3 Eksen |
| platformu | 600*600 mm |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Güç | Elektronik |
| test standardı | IEC 68-2-6 |
| Titreşim | Dikey ve yatay |
| Tablo Boyutu | özel |
| titreşim kuvveti | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| titreşim kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Uygulama | Akü |
| Standart | UN38.3 Standardı |
| Türü | Elektromanyetik |
| titreşim yönü | X,Y,Z üç eksenli |
| titreşim kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Titreşim yönü | 3 Eksen |
| Hızlanma | 100g |
| Frekans aralığı | 3 ~ 3500Hz |
| hareketli bobin ağırlığı | 6.5kg |
| Titreşim yönü | dikey titreşim |
|---|---|
| titreşim kuvveti | 20kn |
| Kontrol yöntemi | Bilgisayar kontrolü |
| Hızlanma | 100g |
| Frekans aralığı | 3 ~ 3500Hz |