| sinüs kuvveti | 3000N ila 200000N |
|---|---|
| Titreşim yönü | Dikey ve yatay |
| Hız | 1.8m/s |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Hızlanma | 100g |
| sinüs kuvveti | 20000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~2000HZ |
| Yükleniyor | 300kg |
| Sinüs Gücü | 6000N |
|---|---|
| hız | 1,8 / s |
| Yer değiştirme | 25mm |
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| Yükleniyor | 180kg |
| sinüs kuvveti | 10000 N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~3000HZ |
| yükleme | 270 kilo |
| titreşim yöntemi | Sinüs ve Rastgele Titreşim |
|---|---|
| Uygulama | Elektrikli parçalar |
| sinüs kuvveti | 10000 N |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Maks. hız | 1,8 m/s |
| sinüs kuvveti | 30000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| titreşim yönü | dikey yatay |
| Uygulama | elektrikli ev aletleri |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Sinüs Gücü | 10000N adet |
|---|---|
| hız | 1,8 / s |
| Sıklık | 3 ~ 3000Hz |
| Titreşim Yönü | dikey titreşim veya x, y, z |
| Accelerationfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage | 100 gram |
| Uygulama | LED, OTO PARÇALARI, AKÜ |
|---|---|
| test standardı | MIL-STD-810 , RTCA DO-160 |
| Görev | sinüs, rastgele, şok |
| titreşim yönü | dikey+yatay titreşim |
| Kuvvet Çıkışı | 3000~100000N |
| Maksimum Armatür İvmesi | 100 gram |
|---|---|
| Model | ES serisi |
| Frekans aralığı | 3 Hz - 2.000 Hz |
| Yer değiştirme | 51mm |
| azami yük | 300kg |
| titreşim kuvveti | 10kn |
|---|---|
| Titreşim yönü | dikey + yatay |
| Hızlanma | 100g |
| Hareketli bobin boyutu | çap. 240mm |
| Yerinden etme | 51mm |