| sinüs kuvveti | 60000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| yükleme | 800kg |
| vibration force | 10KN |
|---|---|
| vibration direction | Vertical horizontal Vibration |
| standard | IEC60068-2-27 |
| application | Auto Part, LED Lighting, battery |
| vibration table | 600*600mm |
| titreşim yönü | Dikey |
|---|---|
| hızlanma | 100 g |
| hareketli bobin ağırlığı | 3,5 kg |
| Sıklık | 5 Hz~ 3500 Hz |
| Kullanımı | yüksek frekanslı titreşim testi |
| Titreşim Dalgası | sinüs ve rastgele |
|---|---|
| Sıklık | 2000Hz |
| titreşim yönü | yatay |
| hareketli bobin | çap. 30mm |
| Uygulama | LED, otomobil parçaları, paket |
| Güç | 3000N |
|---|---|
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Yer değiştirme | 40mm |
| Max. Maks. load yük | 100 kg |
| titreşim yönü | 3 eksenli |
| sinüs kuvveti | 10000n |
|---|---|
| Titreşim yönü | X, y, z üç eksen |
| Hızlanma | 100g |
| Test standardı | MIL STD 810G |
| Yer değiştirme | 100 mm |
| rastgele kuvvet | 30KN |
|---|---|
| titreşim yönü | Dikey yatay Titreşim |
| mod | Elektromanyetik |
| Uygulama | Laboratuvar |
| Titreşim Tablosu Boyutu | 800*800 |
| rastgele kuvvet | 20KN |
|---|---|
| titreşim yönü | Dikey + Yatay Titreşim |
| Max. Maks. load yük | 300kg |
| Sıklık | 5~3000hz |
| Yer değiştirme | 51mm |
| rastgele kuvvet | 30KN |
|---|---|
| titreşim yönü | Dikey + Yatay Titreşim |
| Kontrol Yöntemi | Dijital Amplifikatör Kontrolü |
| Uygulama | Laboratuvar |
| Titreşim Tablosu Boyutu | kişiselleştirilebilir |
| titreşim kuvveti | 30KN |
|---|---|
| max. maks. acceleration hızlanma | 100 g |
| test standardı | IEC62133 |
| titreşim yönü | yatay ve dikey titreşim |
| maks. yer değiştirme | 51 mm |