| Standart | MİL, IEC, ASTM |
|---|---|
| Uygulama | Akıllı telefonlar , Cep telefonu , Bileşenler |
| Kullanımı | titreşim testi |
| Sıklık | 3500hz |
| Hız | 1,8 m/s |
| sinüs kuvveti | 10000n |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Yerinden etme | 51mm |
| Sıklık | 3 ~ 3000Hz |
| yükleme | 270 kilo |
| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | dikey yatay |
| Uygulama | Laboratuvar |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | dikey |
| hızlanma | 100 gram |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| sinüs kuvveti | 20000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | Dikey |
| hızlanma | 100 g |
| Sıklık | 3~3000HZ |
| sinüs kuvveti | 30000N |
|---|---|
| test standardı | iec 60068 standardı |
| Hız | 2,0 m/sn |
| Yer değiştirme | 100 mm |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
|---|---|
| standardı karşıla | ISTA |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| güç | 380V 3 Faz 5 tel |
| Frekans Aralığı (Hz) | ~ 3500 3 |
| anma hızı (m / s) | 1.2 ~ 1.8 |
| Sıcaklık aralığı | -70C ila 150C |
| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | dikey |
| hızlanma | 100 gram |
| Sıklık | 3~3500HZ |