| Test genliği | 0 ~ 100mm |
|---|---|
| Test modu | Sinüs, rastgele, şok, vb. |
| Maks. Güç | 1000N |
| Test süresi | 0 ~ 9999 dakika |
| Maks. Yük | 100kg |
| Kontrol Sistemi | Manuel, otomatik |
|---|---|
| Ürün Adı | Rastgele Titreşim Test Cihazları |
| Ağırlık | Özelleştirilmiş |
| Maksimum Hızlanma | 100 g |
| Test Frekans Aralığı | 0,1-3000Hz |
| Uygulama | materila, otomobil parçaları, paketleme, ev tipi ürünler |
|---|---|
| Voltaj | 380v |
| Satış sonrası hizmet | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek, Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Sah |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulanabilir endüstriler | Askeri sanayi, sivil, elektronik aletler, otomotiv, yedek parça, elektronik, havacılık |
| Titreşim Dalgası | sinüs ve rastgele |
|---|---|
| Sıklık | 2000Hz |
| titreşim yönü | yatay |
| hareketli bobin | çap. 30mm |
| Uygulama | LED, otomobil parçaları, paket |
| titreşim yönü | XYZ Ekseni |
|---|---|
| Titreşim Dalgası | Rastgele Sinüs |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Tablo Boyutu | 800*800mm |
| Uygulama | LED, otomobil parçaları |
| titreşim yönü | XYZ Ekseni |
|---|---|
| Titreşim Dalgası | Rastgele Sinüs |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Tablo Boyutu | 800*800mm |
| Uygulama | elektronik parçalar |
| Sıklık | 5 Hz~ 3500 Hz |
|---|---|
| Kullanım | simülasyon titreşim testi |
| Titreşim yönü | xyz |
| Maks. Hız | 1.6m/s |
| hareketli bobin | 6.5kg |
| titreşim kuvveti | 20KN |
|---|---|
| titreşim yönü | yatay titreşim |
| Uygulama | Otomotiv |
| Kullanımı | yüksek frekanslı titreşim testi |
| test standardı | MİL STD 810G |
| şok kuvveti | 1200N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey yatay titreşim testi |
| Standart | ISTA Standardı |
| Uygulama | Paketleme |
| Yer değiştirme | 25 mm |
| Sıklık | 5 Hz~ 3500 Hz |
|---|---|
| Kullanımı | simülasyon titreşim testi |
| titreşim yönü | xyz |
| Maks. hız | 1,6 m/s |
| hareketli bobin | 6.5kg |